web analytics

Cinsel İstek ve Haz Artırıcı İşlemler

Klitoral Hudoplasti

Klitoris çevresinde aşırı deri katlantısı olduğunda hem klitoris geniş ve düzensiz görünür hem de cinsel ilişkide uyarılması ve kadının orgazm olması zorlaşır. Klitoral hudoplasti, cinsel ilişki sırasında daha kolay uyarılabilmek, klitoris çevresindeki fazla cilt katlantılarını gidererek daha estetik bir görünüme kavuşmak için yapılan bir işlemdir. Operasyon büyük ve küçük dudak estetiği ameliyatı ile birlikte yapılabilir. İşlem sonrasında daha sık ve yoğun klitoral uyarılma sonucu daha fazla cinsel haz duyulur. G-SHOT (Orgazm Aşısı)

G noktası hyaluronik asid dolgu veya yağ enjeksiyonu ile 2-4 kat oranında büyütülebilmektedir. Bu şekilde hem cinsel ilişki çok daha tatmin edici olmakta hem de orgazm işlevi kolaylaştırılmaktadır.

Bu prosedürün uygulandığı kadınlarda vajinal orgazmın ve libidonun artırdığı gösterilmiştir.

O-SHOT (Orgazm Aşısı)

O-shot, orgazm noktalarına yapılan genital PRP uygulamasıdır. Klitoris ve vajen içindeki duyarlı cinsel haz noktalarına PRP enjeksiyonu ile orgazm sıklığında ve yoğunluğunda artış hedeflenir.

Randevu Alın

  Dr. Hüseyin KILIÇ © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.

  Whatsapp Destek
  1
  Nasıl yardımcı olabiliriz?
  Merhabalar,
  Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?https://drhuseyinkilic.com/tedaviler/genital-estetik/cinsel-istek-ve-haz-artirici-islemler/